Hrvatska hotelska grupacija Aminess Hotels & Resorts priopćila je u petak da je otvorila kamping resort s pet zvjezdica, Aminess Avalona Camping Resort, nakon ulaganja od 55 miliona eura.
Eksluzivni camping resort smješten u Povljani na otoku Pagu, prostire se na području okruženom morem s tri strane, a nudit će 300-tinjak parcela veličina 100 i 200 m2, od kojih će 32 biti luksuzne parcele s privatnim bazenom.
Ovo je, kako navodi grupacija, prvi takav koncept u Hrvatskoj koji time postavlja nove standarde luksuznog camping odmora. Kamp će sadržavati i 30 glamping vila te 232 mobilne kućice, a posebna značajka kampa bit će impresivnih 180 bazena, od kojih je 118 smješteno uz mobilne kućice, 30 uz glamping vile i ranije spomenutih 32 bazena uz luksuzne parcele u prvom redu do mora.
– Aminess Avalona Camping Resort je među šest kampova u Hrvatskoj s prestižnih pet zvjezdica, potvrđujući svoju izvrsnost prema visokim zahtjevima ADAC standardima. Otvorenjem Avalone, Aminess nastavlja proširivati svoj portfelj ulaganjem u objekte visoke kategorije, pružajući istovremeno poticaj razvoju i unapređenju lokalne turističke i ugostiteljske ponude na otoku, rekao je Mladen Knežević, član uprave u Aminessu.
Gosti će uživati u raznovrsnim zabavnim aktivnostima, kao i iskusiti provjerene Aminess gourmet koncepte restorana, koji kombiniraju vrhunske domaće namirnice, mediteranska jela i nezaboravan ambijent otvorenih terasa uz more. Uz restorane, kamp će imati i barove, slastičarnicu, pekarnicu i supermarket s bogatom ponudom lokalnih namirnica.
Avalona će van sezone zapošljavati 100-tinjak zaposlenika, dok će u samom vrhuncu sezone 170 zaposlenika imati priliku postati dio Aminess grupacije.
Foto: Aminess

