POLITIKA I DRUŠTVO

Velika javna rasprava na Palama na inicijativu investitora

Zainteresovana fizička i pravna lica moći će 13. februara prisustvovati raspravama o izmjenama i dopunama regulacionih planova

Velika javna rasprava na Palama na inicijativu investitora

Odjeljenje za prostorno uređenje i stambeno komunalne poslove Opštine Pale raspisalo je javni poziv za javnu raspravu o izmjenama i dopunama regulacionih planova na zahtjev više investitora. 

Zainteresovana fizička i pravna lica moi će 13.02.2026. godine u sali Skupštine opštine Pale prisustvovati Javnoj raspravi o nacrtu izmjena i dopuna dijela Regulacionog plana „Luke1“ na inicijativu pravnog lica „Termag“ DOO Rogatica, Javnoj raspravi o nacrtu izmjena i dopuna dijela Regulacionog plana „Luke1“ na inicijativu pravnog lica „KD GRADNJA“ DOO Pale, Javnoj raspravi o nacrtu izmjena i dopuna dijela Regulacionog plana „Pale-Centar“ na inicijativu pravnog lica „STANIŠIĆ“ DOO Pale, Javnoj raspravi o nacrtu izrade izmjena i dopuna dijela Regulacionog plana „Pale-Centar“ na inicijativu pravnog lica „MIBOS“ DOO Pale, Javnoj raspravi o nacrtu izmjena i dopuna dijela Regulacionog plana „Škobalj“ na inicijativu Kusmuk Milomira, Javnoj raspravi o nacrtu izmjena i dopuna dijela Regulacionog plana sportsko turističkog centra „Dvorišta“ na inicijativu Andrić Mila, Mirić Daniela i Tešić Joca i Javnoj raspravi o nacrtu izmjena i dopuna dijela Regulacionog plana „Koran“ na inicijativu pravnog lica "StamPetrović“ DOO Istočni Stari Grad sa početkom u 12,00 časova u sali Skupštine opštine Pale.
Potrebne dodatne informacije u vezi sa navedenim aktivnostima mogu se dobiti u Odjeljenju za prostorno uređenje i stambeno komunalne poslove, navodi se u pozivu.

Foto:TO Pale

Štampa
Molimo prijavite se ili registrirajte da biste mogli dodavati komentare.